Uzak Bağlantı Araçları

İNTEK BİLGİSAYAR'la uzak MASAÜSTÜ BAĞLANTI için yukarıdaki butonu TIKLAYARAK veya 0212 274 95 55 nolu telefonu arayarak İNTEK BİLGİSAYAR'a ait programlar hakkında uzaktan erişim yoluyla destek ve yardım alabilirsiniz.

Uzak masaüstü erişim desteği, İNTEK Bilgisayar'ın program kullanıcılarına, hızlı, sürekli ve kaliteli bir destek ve kullanıcı eğitimi oluşturmak için oluşturduğu bir destek uygulamasıdır.

Uzak masaüstü desteği, kullanıcının bilgisayarına uzaktan erişim yoluyla halledilmesi mümkün olan yardım ve destek konularını kapsamaktadır.

Kullanıcı yerinde zorunlu hizmet verilmesi gereken durumlarda, İNTEK BİLGİSAYAR'la ayrıca iletişime geçilmesi kullanıcının hızlı ve zamanında hizmet almasını sağlayacaktır.

Uzak Masaüstü destek uygulamasından İNTEK Bilgisayar'dan program alan kullanıcılar ilk 1(bir) yıl içinde ücretsiz olarak yararlanmaktadır. Bir yılı aşan kullanıcıların bu hizmetten yararlanmaları için İNTEK BİLGİSAYAR'la görüşmelerini ve hizmetten yararlanma koşulları hakkında bilgi almalarını öneririz.

İNTEK Bilgisayar'ın sizin bilgisayarınızla bağlantı kurabilmesi için, Lütfen YUKARIDAKİ BUTONU TIKLAYARAK gelen ID numarası ve PAROLA'yı İNTEK Bilgisayar'a bildiriniz.

Saygılarımızla.

Please publish modules in offcanvas position.