Copyright 2020 - İNTEK Bilgisayar Sistemleri

Yazılım Garantisi

İNTEK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ GARANTİ ve ÜRÜN İADE KOŞULLARI

Bilgisayar programları, ürün sahibi veya satıcısı tarafından belirtilen süreli veya süresiz özel destek ve servis garantisi verilmemişse, herhangi bir ürün garantisi içermezler. 

Yazılım ürününün satıcısı tarafından verilen herhangi bir şartlı garanti içermesi, yazılım ürününün hiç hatasız ve sorunsuz olarak kullanıcıya teslim edildiği gibi bir anlama gelmemektedir. 

Bu koşullarda bile İNTEK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ son kullanıcının ürün iadesi isteğini kabul veya reddetme hakkını saklı tutar.

GARANTİ KOŞULLARI

  1. İNTEK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ, yazılım ürünlerine 1(bir) yıllık uzak masaüstü ve telefon destek garantisi vermektedir.
  2. İNTEK kullanıcının üründen verim almasını zorlaştıran yazılım hatalarını kendisine bildirilmesini takip eden 6(altı) ay içinde gidermeyi(son kullanıcının özel istekleri bu kapsamın dışındadır.) taahhüt eder.
  3. 1(BİR) YILLIK UZAK MASAÜSTÜ DESTEK GARANTİSİ; Kullanıcının programı kullanırken karşılaştığı soru, hata ve sorunların telefon desteği ile veya kullanıcının bilgisayarına uzak masaüstü bağlantı araçlarıyla bağlanarak giderilmesini içerir.
  4. Kullanıcının yerinde destek isteği veya 1(bir) yılı aşmış destek ve servis işlemleri; yıllık devir işlemleri ücret karşılığı yerine getirilir.

ÜRÜN İADE KOŞULLARI

  1. İNTEK’ e ait yazılım son kullanıcının bilgisayarına kurularak İNTEK tarafından lisans anahtarı verildiği andan itibaren, kullanıcı ile İNTEK arasında iade koşullarını düzenleyen özel bir anlaşma yapılmamışsa, iade etme hakkına ayrıca sahip değildir.
  2. Son kullanıcı, İNTEK’e ait yazılımı faturası ile birlikte 1(bir) hafta içinde kabul etmezse ürünü iade edebilir. Bu durumda, ürün eğer müşterinin bilgisayarına kurulmuş ve İNTEK tarafından lisans anahtarı verilmiş ise, İNTEK kurulum ve lisanslama bedeli olarak program bedelinin % 40 ını son kullanıcıdan talep etme hakkına sahiptir.
  3. Bu süreden sonra, son kullanıcı bilgisayarına kurulmuş ve İNTEK tarafından lisans anahtarı verilmiş yazılımı iade etmek isterse İNTEK ürünü iade alıp almamakta serbesttir.
  4.  İNTEK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ son kullanıcıdan ürünü iade almaya karar verirse, son kullanıcıya verilen; kurulum, eğitim ve sonrasında gerçekleşmiş destek hizmetleri için hizmetin ve harcanan mesainin karşılığı olarak, 100₺xsaat(bir gün 8 saat olarak hesaplanır.)ücretini program bedelinin % 40 ına ekleyerek hesaplar. İade, hesaplanan bu bedel son kullanıcının ödemiş bulunduğu yazılım bedelinden düşülerek yapılır. 
  5. İNTEK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ, bu koşullar dışında herhangi bir garanti vaadinde bulunmamaktadır.

 

f t g m