Copyright 2022 - İNTEK Bilgisayar Sistemleri

İNTEK Yazılım Destek Fiyat Listesi

İNTEK Yazılım Ürünleri KURULUM, KULLANICI EĞİTİMLERİ VE 1(BİR) YILLIK YAZILIM DESTEK HİZMETİ GARANTİSİ ile birlikte SATILMAKTADIR.

İNTEK Yazılım ürünlerini yenileyen, kullanmakta olduğu İNTEK yazılım ürünlerinden daha üst versiyon ve ürünlerimize geçiş yapanlara ise 6(ALTI) aylık yazılım destek hizmeti GARANTİSİ ücretsiz olarak verilmektedir.

Destek Hizmetlerimiz, telefon desteği, uzak bağlantı yazılım desteği ve sorunun bu yollarla çözülemeyeceğininkesin olarak anlaşılması durumunda YERİNDE DESTEK hizmetlerini kapsamaktadır.

Yazılım ürünlerimizin ücretsiz destek garantisi dışında kullanıcıların karşılaştığı yazılım destek sorunlarının; İNTEK yazılım ürününün kendisinden kaynaklanması durumunda ÜCRETSİZ DESTEK verilmektedir.

Kullanıcıların karşılaştığı sorunların kullanıcı veya kullanıcının bilgisayar ve çevre birimlerinde yaşanan bir problemden kaynaklandığının anlaşılması durumunda DESTEK HİZMETLERİMİZ ücrete tabidir.

YAZILIM DESTEK HİZMETİ ücretlendirmelerimiz.

1-Kullanıcı kaynaklı problemlerin ÇÖZÜMÜ için 350 TL

2-Format sonrası işlemler(Veri tabanı kurulumu, programın yeniden yüklenmesi, ayarların yapılması vb) için 400 TL

Kullanıcılarımızın YILLIK DESTEK ANLAŞMASI YAPARAK DESTEK HİZMETİ ALMALARI durumunda, satın aldıkları paketin içeriğine göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Fiyatlara % 18 KDV ilave edilerek faturalanmaktadır.

NOT: İNTEK Yazılım Ürünleri ile ilgili kullanıcıların karşılaşabilecekleri sorunların İNTEK'ten veya yazılımdan kaynaklandığının anlaşıldığı durumlarda HİÇ BİR ÜCRET TALEP ETMEDEN DESTEGİ hiç bir zaman sınırlamasına bağlı olmadan(ürünün destek garantisinin olup olmadğına bakmaksızın) VERMEYİ TAAHHÜT ETMEKTEDİR.

f t g m