Hakkımızda

Kategori: Uncategorised
Perşembe, 31 January 2019 08:21 tarihinde yayınlandı.
Super User tarafından yazıldı.
Gösterim: 11776

1988 yılında DATALİNK A.Ş. adı altında hizmet vermeye başlayan firmamız, 1992 yılından İNTEK BİLGİSAYAR A.Ş. adını alarak 1995 yılına kadar bu isim altında faaliyetlerini sürdürdü. 1995 Yılında İNTEK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ ve ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adını alan firmamız halen faaliyetlerini bu isim altında sürdürmektedir. 

31 yıla varan deneyimiyle İNTEK, Sektörel Bilgisayar Programları, Sektörel İş Çözümleri alanında faaliyet göstermektedir.

İNTEK Bilgisayar Sistemleri

alanlarında yarattığı markalar ile binlerce işletmenin iş süreçlerini yönetmektedir. 

Her geçen gün ürün çeşitliğini artıran İNTEK, müşterilerin beklenti ve isteklerine yanıt veren iş çözümleri geliştirmeye devam etmektedir.

İNTEK Türkiye’nin 78 ilinde binlerce işletmede kullanıcıların iş verimliliğini artıran kaliteli ürünler, güvenilir ve hızlı destek hizmetiyle yoluna devam etmektedir. Bu anlayışımızla işletmeler için verimlilik, kazanç ve zamandan tasarruf getiren çözümler sunmaktadır.

Ürünlerimizin esnek, kullanışlı ve modüler yapısı satın alma maliyetini düşürürken, kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Yazılım çözümlerimizi, müşterinin istek ve kabulü doğrultusunda üzerinde çalışacakları bilgisayar sistemleri ile birlikte kurarak, kullanıcının hızlı biçimde iş sürecini yönetmesini ve verimli biçimde çalışmaya başlamasını sağlamaktayız. Bu anlayışla yazılım çözümlerimizin yayında Bilgisayar, Network altyapısı, Bilgisayar Çevre Birimleri ve diğer donanım ürünlerini de müşterilerimize fiyat avantajı ve hizmet farkıyla sunmaktayız.

Kalite Politikamız

Sahip olduğumuz kalite anlayışımızı sürekli geliştirerek yenilemeyi, ürün ve hizmetlerimizi müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre geliştirmeyi, yazılım ürünleri ve hizmetlerinde sürekli iyileştirmeyi, kullanıcı maliyetlerini düşürerek müşteri kârlılığını ve verimliliğini sağlamayı ve bunları tüm çalışanlarının katılım ve emeği ile gerçekleştirmeyi kalite politikamız olarak benimsemiş bulunmaktayız

Misyonumuz

Müşterilerimizin iş süreçleriyle ilgili ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, onlara en uygun, en karlı ve verimli çözümleri sunarak kalıcı müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Firma güvenirliğimizi sürekli kılarak, yüksek standartlarda ve kalitede güvenilir ve kaliteli bir firma olarak yolumuza devam etmek.

Sürekli iyileştirme yöntemleriyle devamlı gelişen, yenilenen yazılım çözümleri ve iş uygulamaları sağlamak. 

Bilişim sektöründe, ileri teknoloji kullanarak katma değerli çözümler sunan, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, tercih edilirliğini sürekli geliştiren bir işletme olmak.