Copyright 2022 - İNTEK Bilgisayar Sistemleri

İntek Uzak Bağlantı

 

İNTEK Hakkında

1988 yılında DATALİNK A.Ş. adı altında hizmet vermeye başlayan firmamız, 1992 yılından İNTEK BİLGİSAYAR A.Ş. adını alarak 1995 yılına kadar bu isim altında faaliyetlerini sürdürdü. 1995 Yılında İNTEK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ ve ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adını alan firmamız halen faaliyetlerini bu isim altında sürdürmektedir. 

33 yıla varan deneyimiyle İNTEK, Sektörel Bilgisayar Programları, Sektörel İş Çözümleri alanında faaliyet göstermektedir.

İNTEK Bilgisayar Sistemleri

 • Fırın ve Unlu Mamul Programları
 • Barkodlu Satış Sistemleri
 • Market ve Tezgah Satış Otomasyonu
 • Hızlı Satış Sistemleri
 • Mobil Saha Satış Sistemleri
 • Toptan ve Parakende Satış Yönetimi
 • Üretim ve Satış Yönetimi
 • Otopark ve Plaka Tanıma Sistemi
 • Otogar Yönetimi
 • Diş Hekimliği Programı
 • Web Tabanlı İş Uygulamaları
 • Emlakçı Yönetim Programı

alanlarında yarattığı markalar ile binlerce işletmenin iş süreçlerini yönetmektedir. 

Her geçen gün ürün çeşitliğini artıran İNTEK, müşterilerin beklenti ve isteklerine yanıt veren iş çözümleri geliştirmeye devam etmektedir.

İNTEK Türkiye’nin 78 ilinde binlerce işletmede kullanıcıların iş verimliliğini artıran kaliteli ürünler, güvenilir ve hızlı destek hizmetiyle yoluna devam etmektedir. Bu anlayışımızla işletmeler için verimlilik, kazanç ve zamandan tasarruf getiren çözümler sunmaktadır.

Ürünlerimizin esnek, kullanışlı ve modüler yapısı satın alma maliyetini düşürürken, kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Yazılım çözümlerimizi, müşterinin istek ve kabulü doğrultusunda üzerinde çalışacakları bilgisayar sistemleri ile birlikte kurarak, kullanıcının hızlı biçimde iş sürecini yönetmesini ve verimli biçimde çalışmaya başlamasını sağlamaktayız. Bu anlayışla yazılım çözümlerimizin yayında Bilgisayar, Network altyapısı, Bilgisayar Çevre Birimleri ve diğer donanım ürünlerini de müşterilerimize fiyat avantajı ve hizmet farkıyla sunmaktayız.

Kalite Politikamız

Sahip olduğumuz kalite anlayışımızı sürekli geliştirerek yenilemeyi, ürün ve hizmetlerimizi müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre geliştirmeyi, yazılım ürünleri ve hizmetlerinde sürekli iyileştirmeyi, kullanıcı maliyetlerini düşürerek müşteri kârlılığını ve verimliliğini sağlamayı ve bunları tüm çalışanlarının katılım ve emeği ile gerçekleştirmeyi kalite politikamız olarak benimsemiş bulunmaktayız

Misyonumuz

Müşterilerimizin iş süreçleriyle ilgili ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, onlara en uygun, en karlı ve verimli çözümleri sunarak kalıcı müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Firma güvenirliğimizi sürekli kılarak, yüksek standartlarda ve kalitede güvenilir ve kaliteli bir firma olarak yolumuza devam etmek.

Sürekli iyileştirme yöntemleriyle devamlı gelişen, yenilenen yazılım çözümleri ve iş uygulamaları sağlamak. 

Bilişim sektöründe, ileri teknoloji kullanarak katma değerli çözümler sunan, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, tercih edilirliğini sürekli geliştiren bir işletme olmak.

İNTEK Yazılım Destek Fiyat Listesi

İNTEK Yazılım Ürünleri KURULUM, KULLANICI EĞİTİMLERİ VE 1(BİR) YILLIK YAZILIM DESTEK HİZMETİ GARANTİSİ ile birlikte SATILMAKTADIR.

İNTEK Yazılım ürünlerini yenileyen, kullanmakta olduğu İNTEK yazılım ürünlerinden daha üst versiyon ve ürünlerimize geçiş yapanlara ise 6(ALTI) aylık yazılım destek hizmeti GARANTİSİ ücretsiz olarak verilmektedir.

Destek Hizmetlerimiz, telefon desteği, uzak bağlantı yazılım desteği ve sorunun bu yollarla çözülemeyeceğininkesin olarak anlaşılması durumunda YERİNDE DESTEK hizmetlerini kapsamaktadır.

Yazılım ürünlerimizin ücretsiz destek garantisi dışında kullanıcıların karşılaştığı yazılım destek sorunlarının; İNTEK yazılım ürününün kendisinden kaynaklanması durumunda ÜCRETSİZ DESTEK verilmektedir.

Kullanıcıların karşılaştığı sorunların kullanıcı veya kullanıcının bilgisayar ve çevre birimlerinde yaşanan bir problemden kaynaklandığının anlaşılması durumunda DESTEK HİZMETLERİMİZ ücrete tabidir.

YAZILIM DESTEK HİZMETİ ücretlendirmelerimiz.

1-Kullanıcı kaynaklı problemlerin ÇÖZÜMÜ için 350 TL

2-Format sonrası işlemler(Veri tabanı kurulumu, programın yeniden yüklenmesi, ayarların yapılması vb) için 400 TL

Kullanıcılarımızın YILLIK DESTEK ANLAŞMASI YAPARAK DESTEK HİZMETİ ALMALARI durumunda, satın aldıkları paketin içeriğine göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Fiyatlara % 18 KDV ilave edilerek faturalanmaktadır.

NOT: İNTEK Yazılım Ürünleri ile ilgili kullanıcıların karşılaşabilecekleri sorunların İNTEK'ten veya yazılımdan kaynaklandığının anlaşıldığı durumlarda HİÇ BİR ÜCRET TALEP ETMEDEN DESTEGİ hiç bir zaman sınırlamasına bağlı olmadan(ürünün destek garantisinin olup olmadğına bakmaksızın) VERMEYİ TAAHHÜT ETMEKTEDİR.

İntek Teknik

f t g m