• 1

  Fırın ve Unlu Mamul Programı

 • 2

  Yeni Nesil Çözümler

 • 3

  Barkodlu Satış Otomasyonu

 • 4

  Mobil Saha Satış Otomasyonu


Copyright 2018 - 28 Yıldır Hizmetinizde

Fırın ve Unlu Mamul Programı

İNTEK Fırın ve Unlu Mamul Programları; FKMPLUS Fırın ve Unlu Mamul Programı, CERENPLUS Fırın Programı, FKMPLUS ENTEGRE Üretim ve Satış yönetimi Programı, FKMPOS Unlu Mamul Perakende Satış Programı, FKM MOBİL Saha Satış Programı, FKM ADİSYON Pastane, Cafe, Restaurant Programı olarak değişik alanlarda sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde tasarlanmış ve üretilmiştir.

Devamını oku...

Barkodlu Satış Otomasyonu

İNTEK POS Market ve Tezgah Satış Otomasyonu, market, mağaza her türlü perakende satış noktasının satın alma ve satış işlemlerin hızlı kolay ve etkin biçimde yönetmelerini sağlar. Barkodlu terazilerle, yazar kasalarla uyumlu, dokunmatik POS özelliğiyle işletmelerin her türlü dağıtım işlemlerini yürütmelerini, market ve mağazaların şubeli işlemlerini yönetmelerini sağlar.

Devamını oku...

Restaurant, Pastane ve Cafe Otomasyonu

Restaurant, Cafe, Pastane Otomasyonu; Restoran, Pastane, Cafe ve Fast-food, ve benzeri işletmelerin sipariş, satış, satın alma, maliyet hesaplama, tezgah satış, masa/adisyon işlemlerinden paket servise kadar tüm işlemlerini hızlı, kolay ve ekonomik biçimde yapmalarını sağlar. Offline ve on-line çalışma özelliği çok şubeli ve Franchise işletmelerin merkezi olarak yönetilmesini sağlar.

Devamını oku...

 

Perakende sektörünün tüm alanları için işlevsel ve kullanışlı.

Marketler, mağazalar, fırınlar, pastaneler, şarküteriler, manavlar, kasaplar, kuruyemişçiler, çerezciler, bakkallar vd işletmeler için ekonomik çözüm.

Aynı anda birden fazla müşteri için satış fişi oluşturma.

Birden fazla terazi ve reyondan aynı müşteriye satış yapılan satışı tek bir fişte birleştirme.

Birden fazla tartılan ve satılan ürüne tek bir fiş barkodu oluşturma.

Otomatik dara alma ve Karışık ürün tartma

Ödeme tutarına göre tartım yapma.

Kasiyer ve tezgahtar bazında terazi ve satış yönetimi

Şubeli ve çoklu satış noktasında kullanma özelliği

 

f t g m