• 1

  Restaurant, Cafe ve Pastane Otomasyonu

 • 2

  Fırın ve Unlu Mamul Programları

 • 3

  Perakende ve Barkodlu Satış Otomasyonu

 • 4

  Mobil Saha Satış Otomasyonu


Copyright 2018 - Sektörde 30 Yıl
1

İNTEK MOBİL Saha Satış Otomasyonu, işletmelere, sahada satış, pazarlama, teslimat, tahsilat, stok ve sipariş kontrolü, hızlı satış ve hizmet imkanı sunuyor. Saha satış otomasyonunun sağladığı hızla işletmeler; stok kontrollerini doğru biçimde yapar. On-line ve off-line çalışma özelliğine sahiptir.

Ve stoklarını verimli olarak kullanırken satış işlemlerinin her noktasında verim artışı elde ediyorlar. Telefon ve tabletler ile el terminallerinde çalışma özelliğine sahiptir. 

   

Saha satış otomasyonunun on-line kullanımı sayesinde işletmeler sahadaki personel ile işletme merkezi arasında veri alışverişi imkanına kavuşuyor. İşletmelerin sipariş toplama ve satış işlemlerine hız, kalite, doğru ve zamanında işlem katan saha satış otomasyonu, aynı zamanda personel, araç ve masraf tasarrufu anlamına gelmektedir.

Tablet ve El terminali ile sevkiyat ve saha satış yönetimi

Tablet ve El terminali üzerinden depo takibi

Tablet ve El terminali ile sipariş alma

Tablet ve El terminali ile iade takibi

Tablet ve El terminali ile tahsilat

Tablet ve El terminali üzerinden ürün sevk takip ve yönetimi

Tablet ve El terminaline ve el terminalinden bilgisayara otomatik aktarımı

Tablet ve El terminali ile sipariş alma ve bilgisayarlara aktarma

Tablet ve El terminalinden teslim fişi oluşturma

Tablet El terminali ile serbest fatura kesme imkanı

Satış anında araçta irsaliye ve fatura yazdırma ve teslimi

El terminalinden promosyon takibi

İşletmenizin İNTERNET dünyasında seçkin ve fark yaratan bir yer edinmesi; ürün ve hizmetlerinizin İNTERNET üzerinden tanıtımı; ihtiyacınız olan e-ticaret; size özel oluşturulmuş İNTERNET görünürlüğü; hepsi birden fark yaratacak İNTEK; WEB SİTESİ Tasarım ve Hazırlama uygulamasıyla hizmetinizde. *Özel Tasarım Web Siteleri *Kurumsal / İş Web Siteleri *Standart veya Özel E-Ticaret Siteleri *Çoklu Dil Destekli Web Siteleri *Toplum Sitesi Geliştirme *Müşteri Taleplerine Göre Özel Web Uygulamaları *Kurumsal Web Tabanlı Çözümler *İşletme Web Uygulamaları *Mobil Uygulama ile Paralel, Bağdaşık Web Uygulamaları *Web Tabanlı Otomasyon

İNTEK, Standart yazılım ürünlerinin yanında uzman kadrosuyla, firmaların her türlü yazılım ihtiyaçlarını karşılayacak web tabanlı, masaüstü ve mobil, özel uygulama çözümleri sunmaktadır. İNTEK, özel yazılım geliştirme çözümleri sağladığı firmalara; esnek, yenilikçi, güvenilir, güvenli, sürdürülebilir ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Proje geliştirme Planlama, Analiz, Tasarım, Gerçekleştirme, Test, Kurulum ve Bakım adımları kapsamaktadır. İNTEK özel yazılım geliştirme hizmetleriyle Verimli bir zaman ve kaynak kullanımı Yüksek performans ve kalite Sürdürülebilirlik Güvenlik Güvenilirlik Sürekli geliştirilebilir olm özelliklerini sağlamaktadır.

Masaüstü yazılım uygulamaları, ofis ve iş yerinde bulunan bilgisayarlar üzerinde çalıştırılan, gereken tüm sistem kaynaklarını son kullanıcı makinesindeki işletim sisteminden alan, internet ortamına bağlı olmayan, her türlü veriyi yönetebilen, verileri güvenli bir şekilde depolayan, kullanıcıya, uygulama geliştiriciye ve yöneticiye tam hâkimiyet sağlayan yazılım çözümleridir. Kapalı devre olarak çalışan ve web tabanlı yazılım uygulamalarından daha hızlı ve seri olan yazılım geliştirme uygulama türüdür. Masaüstü yazılımlar, tüm işletmelerin ihtiyaç duyabileceği yazılım uygulamalarıdır. İNTEK, küçük ve orta ölçekli firmaların kullanacağı temel uygulamalar için ve/veya büyük çaplı firmalarda aynı zaman diliminde yüzlerce kullanıcının bağlı olduğu sistemler için firmaya özel masaüstü yazılım geliştirme hizmeti sağlamaktadır

Mobil cihaz kullanımı bu derece büyük bir hızla artış gösterirken şirketlerin de bu alana yönelmesi kaçınılmaz olmuştur. İNTEK, Mobil platformlarında uygulamalar geliştirerek, müşterilerine mobil uygulama hizmetleri de sunmaktadır. İNTEK, bu hizmetiyle müşterilerin istekleri doğrultusunda, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek mobil uygulama yazılımları geliştirerek, GSM operatörünüzün ulaşabildiği her yerde 7/24 çalışabilen bir sistem sunmaktadır. Mobil uygulamalar uygulanan hizmetlerin tamamını veya belirli bir kısmını her yerden ulaşılabilir olmasını mümkün hale getirmektedir. Mobil uygulama geliştirirken, müşteri odaklılık ilkesiyle müşterilerin istek ve beklentilerine uygun yazılım geliştirme ve geliştirdiği yazılımların kaliteli, izlenebilir, değiştirilebilir, güvenilir, güvenli ve süreklilik özelliklerine sahip olmasını sağlamaktadır.

f t g m